• 09:00/19:00
+90 2122350050 info@tekniksolar.com
Taksim- İST Okçu Musa Cd. No:2 Turkey

Victron Enerji (Tam Sinüs Off Grid İnverter)

https://www.tekniksolar.com/wp-content/uploads/2018/04/Victron-MultiPlus-48V-3000-35-16-2400W-Off-Grid-Inverter-Charger-600x600.jpg

         Victron Enerji (Tam Sinüs İnverter)

           Alanında 35 yıldan fazla tecrübeye sahip olan  Victron Energy ürünleri  ve üretim hattıyla  teknik inovasyon, güvenilirlik ve kalite konusunda rakipsiz bir üne sahiptir. VictronOff grid sistem bileşenleri tedariğinde dünya lideridir. Victron Enerji ürünleri elektriğin hiç olmadığı alanlarda tüm enerji ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Victron’un özel şebekeden bağımsız sistem ürünleri ile elde edien verim benzersizdir.  Victron ürün çeşitleri  arasında tam sinüs invertörler, invertör/şarj cihazları, akü şarj cihazları, DC/DC konvertörler, Jel ve AGM aküler, alternatörler, akü monitörleri, güneş enerjili şarj regülatörleri, Solar Paneller, sistem çözümleri ve diğer birçok yenilikçi ürün bulunmaktadır.

      Phoenix Tam Sinüs  Inverter  Serisi  (12 / 24 / 48 Volt )
Phoenix Inverter Compact 12 / 24 Volt

     SinusMax - Üstün mühendislik Performanstan ödün vermeksizin optimum verimlilik sağlayan gerçek sinüs dalgalı invertör. Hibrit HF teknolojisinden faydalanan SinusMax, kompakt boyutlara sahip, hafif ve tüm yüklere sorunsuz şekilde güç beslemesi sağlayabilen üstün kaliteli bir üründür. Ekstra başlatma gücü SinusMax teknolojisinin benzersiz bir özelliği, çok yüksek başlatma gücüdür. Paralel ve 3 fazlı çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç 10 üniteye kadar Phoenix 24/5000, 50KVA güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. 3 Fazlı yapılandırma ile de çalıştırılabilir. Bilgisayar arabirimi 1200 VA veya üzeri olarak derecelendirilen tüm modellerde bir RS-485 bilgisayar arabirimi bulunmaktadır. VEConfigure yazılımıyla birlikte, tüm invertör parametreleri özelleştirilebilir. İnvertörler ayrıca Victron Energy güç kontrol ağı VEnet’e de bağlanabilir. 

       MultiPlus Inverter/Charger Serisi 800VA - 5kVA

        MultiPlus tek kompakt bir kutu içerisinde, tam sinüs dalga çıkışlı, güçlü bir invertör; sofistike, adaptif şarj teknolojisinde önemli rol oynayan bir akü şarjı ve yüksek hızlı AC transfer switch'idir. Her modül için 800VA dan 5000VA ya modeller bulunmaktadır. 
MultiPlus'ın alternatif kaynak kapasitesini destekler. Pik gücün genellikle sadece sınırlı bir süre için gerektiği durumlarda, Phoenix MultiPlus yetersiz şebeke, jeneratör veya kıyı gücünün derhal aküden alınan güçle telafi edilmesini sağlar.
Multi, diğer AC yüklerini de göz önünde bulundurarak, şarj etmek için var olan tüm ekstraları kullanır ve jeneratör veya şebeke beslemesinin aşırı yüklenmesini önler.
Elektrik şebekesinde oluşacak kesinti durumunda veya kıyı elektriğinden yada jeneratörden bağlantı kopması halinde, Multi'nin invertörü devreye girer ve enerji alımını diğer bağlı kaynaklara yöneltir. Bu o kadar kısa bir sürede gerçekleşir ki (20 milisaniye den az) bilgisayarlar ve diğer elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür. 

          Quattro Serisi
(3kVA - 10kVA)

         Quattro iki bağımsız AC kaynağına bağlanabilir örneğin kıyı elektrik kaynağı ve jeneratöre yada iki ayrı jeneratöre. Quattro otomatik olarak aktif kaynağa bağlanacaktır.
   Ana güç çıkışı kesintisizlik fonksiyonuna sahiptir. Elektrik şebekesinde oluşacak kesinti durumunda veya sahil elektriğinden yada jeneratörden bağlantı kopması halinde, Quattro enerji alımını diğer kaynaklara yöneltir. Bu o kadar kısa bir sürede gerçekleşir ki (20 milisaniye den az) bilgisayarlar ve diğer elektronik aletler herhangi bir bozukluğa uğramadan çalışmaya devam ederler. İkinci güç çıkışı sadece Quattronun güç girişlerinden birisinde AC mevcutken çalışır. Bu güç çıkışına bağlanacak yüklerin akünün şarjını boşaltmayacak türde olmalılardır örneğin havalandırma yada su ısıtıcı bu güç çıkışına bağlanabilir.
   Quattro'ın alternatif kaynak kapasitesini destekler. Pik gücün genellikle sadece sınırlı bir süre için gerektiği durumlarda, Quattro yetersiz şebeke, jeneratör veya kıyı gücünün derhal aküden alınan güçle telafi edilmesini sağlar. Quattro, diğer AC yüklerini de göz önünde bulundurarak, şarj etmek için var olan tüm ekstraları kullanır ve jeneratör veya şebeke beslemesinin aşırı yüklenmesini önler.
6 adete kadar Quattro yu paralel çalıştırarak daha yüksek enerji elde edilebilir. Üç fazlı yada ayrı fazlara bölünerek çalıştırmak ayrıca mümkündür.

MultiPlus İnverter Charger 800VA 5kVA EN

Phoenix Inverter 180VA 1200VA EN

Phoenix Inverter 1200VA 5000VA EN

Phoenix Inverter 3000VA 120V EN