• 09:00/19:00
+90 2122350050 info@tekniksolar.com
Taksim- İST Okçu Musa Cd. No:2 Turkey

Solar Log

https://www.tekniksolar.com/wp-content/uploads/2018/05/solar_log_1200-500x500.jpg

SOLAR-LOG Güneş Enerji Sisteminizi İzlemek ve Denetlemek için;

Solar Sistemlerde Uzaktan İzleme ve Takip konusunda dünyanın 1 numarası monitoring sistemidir. Solar-Log’un Türkiye pazarında satış ve satış sonrası montaj desteği alabilirsiniz.  Sistem inverter ile haberleşerek üretim bilgisini Web aracılığı ile her yerden size ulaştırmaktadır. Eski verilerinize her zaman ulaşabilir ve bu verileri mobil cihazlardan da izlemeniz mümkündür. Sisteminizde oluşan sorunları size raporlayarak arıza nedeni ile oluşan kayıpları azaltmaktadır.

Solare Datensysteme GmbHSolare Datensysteme GmbH (SDS), en ileri teknoloji güneş enerjisi denetim ve kontrol çözümlerini, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır. SDS, dünya genelinde 200.000'i aşkın denetim altında (izlenen) tesis ve 800.000 invertör ile PV-İzleme alanında dünyanın pazar lideridir.

PV-Tesis izleme

"Made in Germany" olarak invertörden bağımsız denetim sistemi konusundaki uzmanlığıyla, izleme/denetleme cihazlarının bileşiminden Solar-Log™ 'yi ve değerlendirme platformundan Solar-Log™ WEB sayfası çözümünü sunmaktadır. SDS, tesis izlemenin/denetiminin yanı sıra, dünya genelindeki operatörlerin ve tesisatçıların sunduğu hizmeti etkin bir biçimde desteklemek için sistemi tamamlayan pek çok ek hizmetler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için www.solar-log.com.tr tıklayınız.

Solar Log 300

Solar Log 1200

Solar Log 2000