fbpx
  • 09:00/19:00
+90 2122350050 info@tekniksolar.com
Taksim- İST Okçu Musa Cd. No:2 Turkey

Biz Kimiz

     Biz Kimiz ?

          TeknikSolar Enerji , Aydınlatma ve İnşaat Sanayi  Ticaret Limited Şirketi, İstanbul Şişhane Bölgesi’nde bulunmaktadır. Şirket yetkilimiz Elektrik Elektronik Müh. Nuh Döşoğlu’ nun 2007  yıllından bu yana deneyimi ile  kurulmuştur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ,benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, Türkiye’nin kalkınmasında ve ekonomik gücünü artırmasında rol oynamayı hedeflemektedir.

    Misyonumuz

         Şirketimiz yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek , ülkemizde güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve yurt içinde ve yurt dışında gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir.

     Vizyonumuz

Şirketimiz dürüst , güvenilir , ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun yıllar sürdürebilmeyi ve sektöre yön veren firmalardan olmayı hedeflemektedir.

     Ürün Satışı , Uygulama ve Teknik Destek

Teknik Solar Dünya’da kalitesini kanıtlamış bir çok markaya ait güneş paneli, off-grid ve on-grid inverter , solar regülatör , aydınlatma , montaj ekipmanları , su pompaları gibi geniş bir ürün yelpazesinde distribütörlük , proje geliştirme , uygulama ve teknik destek hizmeti sunmaktadır . Yenilebilir enerjinin ülkemizde yaygınlaşması her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak güvenli , hızlı ,temiz ve ucuz teknoloji çözümleri ile hizmet vermektedir.

      Güneş Paneli Üretimi

Sektörün içerisinde var olarak 2014 yılında yolculuğuna başlayan firmamız sektörün Türkiye’de  ilerlemesi sonucunda 2017’de PV modülleri üretimi için Gaziantep’te yıllık 40 MW kapasiteye sahip fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

Teknik Solar yenilenebilir enerji alanındaki yatırımları ve projeleri ile gelecek nesillere enerjide dışa bağlı olmayan , güçlü bir Türkiye bırakmayı hedeflemektedir. 

Translate »