• 09:00/19:00
+90 2122350050 info@tekniksolar.com
Taksim- İST Okçu Musa Cd. No:2 Turkey

Fronius

https://www.tekniksolar.com/wp-content/uploads/2018/05/M-71784-500x500.png

     Fronius

           2007 yılında kurduğu irtibat ofisi ile Türkiye pazarındaki duyarlılığını arttırarak bu geçen üç yıl süre zarfında kaynak teknolojisi alanındaki yeniden yapılanmasını tamamlamış ve solar elektronik alanında da faaliyetlerine başlama kararı almıştır. Dünya teknoloji lideri, bu pazarın sahip olduğu büyük potansiyel sebebiyle yeni bir şirket kurmaya karar verdi. Konum olarak Tuzla Organize Sanayi Bölgesi tercih edildi. Fronius İstanbul ailesi hızla büyümektedir. 

           Fronius Türkiye’de kaynak teknolojileri alanında yerleşik küresel otomotiv endüstrisi ve tedarikçileri, robotik sistem entegratörleri aynı zamanda hızla büyüyen gemi inşası, konstrüksiyon ve enerji sektörleri nedeniyle çok geniş fırsatlara sahip bulunuyor. Fronius İstanbul, kaynak teknolojileri alanında farklı müşteri taleplerini karşılayabilmek için geniş ürün portfoyünün yanı sıra farklı alternatifler de sunuyor. Teknoloji lideri, MIG/MAG, örtülü elektrot, TIG ve plazma güç kaynakları, robotik kaynak ekipmanları ve otomasyon ürünleri ile Türkiye’de kaynak teknolojilerine yön veriyor.  Fronius İstanbul, teknik destek bölümü ile müşterilerine özgü kaynak denemeleri, özel kaynak eğitimleri sunarken teknik servis bölümü ise kaynak makineleri ve torçlarının tamiratını titizlikle gerçekleştirmektedir.  Temiz enerji kaynaklarına duyulan ihtiyacın arttığı günümüzde, Fronius İstanbul güneş enerjisi alanındaki en son teknolojik gelişmeleri ve konusundaki en son sistemleri Türkiye ile buluşturuyor. Coğrafi konumu itibariyle Türkiye, pek çok Avrupa ülkesinin üzerinde oldukça zengin güneş ışığına sahip bulunuyor. Bu gerçekten hareketle Fronius İstanbul,  Türkiye’de yenilenebilir enerji sektörüne yepyeni açılımlar sunmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda şirket binasının ön yüzeyine monte edilmiş güneş enerjisi modülleriyle 10 Kwp’lik bir sistemle güneş enerjisinden elektrik üretiyor.

       Teknoloji lideri, güneş enerjisi modülleriyle birlikte çalışabilen verimli, güvenilir ve yüksek performanslı  inverterler ve bunların sistem denetimine dair çözümler sunuyor. Solar elektronik alanında ise yüksek teknolojili inverterleri ile Fronius İstanbul, sistem kurucularının destekçisi olup onların teknik destek ihtiyaçlarını sağlayabilmek için çeşitli eğitim çalışmaları da sunmaktadır.

+ Maksimum verimlilik güvencesi.
+ Yüksek güvenirlik.
+ İlk çok yönlü cihaz. 

    Güçlü ve kompakt. Azami çıkış gücü 3,5 kW olan Fronius IG Plus 35 V-1, örneğin bir ailelik evlerdeki FV-sistemler için uygundur. Küçük, ama güçlü bir tek fazlı inverter.

Fronius Agilo 100.0-3

Fronius Agilo 75.0-3

Fronius CL 36.0

Fronius CL 48.0

Fronius CL 60.0

Fronius IG 15/20/30

Fronius IG Plus 120 V-3

Fronius IG Plus 25 V-1

Fronius IG Plus 30 V-1

Fronius IG Plus 35 V-1

Fronius IG Plus 70 V-2

Fronius IG Plus 150 V-3