• 09:00/18:00
0212 235 00 50 info@tekniksolar.com
Şişhane Okçu Musa Cd. No:13

ABB

https://www.tekniksolar.com/wp-content/uploads/2018/04/abb-grid-tied-inverter-5-8kw-500x500.jpg

        ABB, hem şebeke içi hem şebeke dışı uygulamalar için güneş enerjisinin üretimi, aktarımı ve dağıtımını sağlayan solar PV değer zinciri boyunca en kapsamlı ürün, sistem ve çözüm portföyünü sunar. 
         ABB ürün zinciri, tamamı bu uygulamalar için tasarlanmış devre kesiciler, yük ayırıcılar, sigortalı yük ayırıcılar, kartuşlu sigorta taşıyıcılar, kaçak akım koruma anahtarları, şebeke izleme röleleri, ölçüm cihazları, parafudurlar, gerilim ve akım sensörleri, uzaktan anahtarlama kontaktörleri, sigorta kutuları ve dış ortam koşullarına uygun panolardan oluşur. 
         ABB, aynı zamanda konut uygulamaları için bağımsız dizelerden büyük fotovoltaik santrallere, geniş bir uygulama yelpazesinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde bitmiş, kablolu ve sertifikalı dize/birleştirici kutuları gibi bir dizi "tak ve çalıştır" çözüm sunar.  ABB firması da en büyük solar inverter üretici firmalarındandır. Ancak ABB firmasının solar inverter ürünlerinde ciddi anlamada teknik servis problemi bulunmaktadır. Yedek parça da buna dahildir.

ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ İÇİN OFİSİMİZE ULAŞINIZ.